آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
ضیافت یاران نور 1392 - بنیاد خیریّه توحید

 

گزارش برگزاري ششمین مراسم ضیـافت یاران نور

ضیافت یاران نور

طبق سنوات گذشته ششمین مراسم ضیافت یاران نور با حضور خانواده های عزیز معلولین (واگذاری بهزیستی) و سایرخانواده های تحت پوشش(زنان سرپرست خانوار) و تعدادی از همکاران و مدیریت محترم عامل در مورخ های92/05/06 و 92/5/13 روز های یکشنبه و سه شنبه برابر با19 و 26 ماه مبارک رمضان 1434 در مجتمع دنیای نور واقع در رسالت و سالن پذیرایی تشریفات (تهران پارس) برگزار گردید.
مراسم مذکور با همّت حاج اکبر غلامی (ریاست کمیته قهرمانان و پیشکسوتان) برگزار و پس از صرف افطاری و شام مجری برنامه پس از خیرمقدم به حضار و معرفی رئوس برنامه و تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم ، گروههای هنری و مجری برنامه لحظاتی را به اجرای کارهای هنری ومسابقه جهت شادی حاضرین اختصاص دادند.
شایان ذکر است که هزینه های مربوط به گروه موسیقی ، مجری برنامه ، فیلمبرداری و عکسبرداری با هماهنگی و توسط “همیار همیشگی جناب آقای غلامرضا زارعی ” بصورت افتخاری و داوطلبانه اجرا و اهداء گردید.

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

این وبسایت مربوطه به بنیاد خیریه توحید است ، هر یک از محصولات موجود در سایت برای فروش بوده و امکان خرید از این وبسایت وجود دارد. رد کردن

بنیاد خیریّه توحید در نظر دارد طرح توزیع تاج گل مصنوعی و استند ویژه مراسم یادبود ، ... را به فرد واجد شرایط واگذار نماید

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

55923001

سالن کنفرانس بنیاد خیریه توحید بمنظور برگزاری جلسات و برنامه های آموزشی در اختیار مراکز مشاوره ، تشکل های جوانان (NGOS) ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، موسسات خیریه و اتحادیه های صنفی قرار میگیرد .

تلفن تماس جهت رزرو سالن : 55923001   91-55932990