آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
ضیافت یاران نور 1392 - بنیاد خیریّه توحید

 

گزارش برگزاري ششمین مراسم ضیـافت یاران نور

ضیافت یاران نور

طبق سنوات گذشته ششمین مراسم ضیافت یاران نور با حضور خانواده های عزیز معلولین (واگذاری بهزیستی) و سایرخانواده های تحت پوشش(زنان سرپرست خانوار) و تعدادی از همکاران و مدیریت محترم عامل در مورخ های92/05/06 و 92/5/13 روز های یکشنبه و سه شنبه برابر با19 و 26 ماه مبارک رمضان 1434 در مجتمع دنیای نور واقع در رسالت و سالن پذیرایی تشریفات (تهران پارس) برگزار گردید.
مراسم مذکور با همّت حاج اکبر غلامی (ریاست کمیته قهرمانان و پیشکسوتان) برگزار و پس از صرف افطاری و شام مجری برنامه پس از خیرمقدم به حضار و معرفی رئوس برنامه و تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم ، گروههای هنری و مجری برنامه لحظاتی را به اجرای کارهای هنری ومسابقه جهت شادی حاضرین اختصاص دادند.
شایان ذکر است که هزینه های مربوط به گروه موسیقی ، مجری برنامه ، فیلمبرداری و عکسبرداری با هماهنگی و توسط “همیار همیشگی جناب آقای غلامرضا زارعی ” بصورت افتخاری و داوطلبانه اجرا و اهداء گردید.

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

بنیاد خیریّه توحید در نظر دارد طرح توزیع تاج گل مصنوعی و استند ویژه مراسم یادبود ، ... را به فرد واجد شرایط واگذار نماید

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

55923001

سالن کنفرانس بنیاد خیریه توحید بمنظور برگزاری جلسات و برنامه های آموزشی در اختیار مراکز مشاوره ، تشکل های جوانان (NGOS) ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، موسسات خیریه و اتحادیه های صنفی قرار میگیرد .

تلفن تماس جهت رزرو سالن : 55923001   91-55932990