آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
ضیافت یاران نور 1392 - بنیاد خیریّه توحید

 

گزارش برگزاري ششمین مراسم ضیـافت یاران نور

ضیافت یاران نور

طبق سنوات گذشته ششمین مراسم ضیافت یاران نور با حضور خانواده های عزیز معلولین (واگذاری بهزیستی) و سایرخانواده های تحت پوشش(زنان سرپرست خانوار) و تعدادی از همکاران و مدیریت محترم عامل در مورخ های92/05/06 و 92/5/13 روز های یکشنبه و سه شنبه برابر با19 و 26 ماه مبارک رمضان 1434 در مجتمع دنیای نور واقع در رسالت و سالن پذیرایی تشریفات (تهران پارس) برگزار گردید.
مراسم مذکور با همّت حاج اکبر غلامی (ریاست کمیته قهرمانان و پیشکسوتان) برگزار و پس از صرف افطاری و شام مجری برنامه پس از خیرمقدم به حضار و معرفی رئوس برنامه و تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم ، گروههای هنری و مجری برنامه لحظاتی را به اجرای کارهای هنری ومسابقه جهت شادی حاضرین اختصاص دادند.
شایان ذکر است که هزینه های مربوط به گروه موسیقی ، مجری برنامه ، فیلمبرداری و عکسبرداری با هماهنگی و توسط “همیار همیشگی جناب آقای غلامرضا زارعی ” بصورت افتخاری و داوطلبانه اجرا و اهداء گردید.

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

ضیافت یاران نور

قابل توجه دانشجویان ،بازنشتگان فعال و جویندگان کار

بنیاد خیریه توحید برای جمع آوری وجوهات و توزیع صندوق بصورت پاره وقت،نیمه وقت و تمام وقت دعوت به همکاری می نماید.

آدرس:شهرری- میدام فرمانداری(شهدای شاملو)- کوچه شهید ضمیری-کوچه برادران یکم-پلاک 16

تلفن :91-55932990

بنیاد خیریّه توحید در نظر دارد طرح توزیع تاج گل مصنوعی و استند ویژه مراسم یادبود ، ... را به فرد واجد شرایط واگذار نماید

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

55923001

سالن کنفرانس بنیاد خیریه توحید بمنظور برگزاری جلسات و برنامه های آموزشی در اختیار مراکز مشاوره ، تشکل های جوانان (NGOS) ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، موسسات خیریه و اتحادیه های صنفی قرار میگیرد .

تلفن تماس جهت رزرو سالن : 55923001   91-55932990